Privalumai | K17 - naujos statybos butai Vilniuje, Šnipiškėse, Kernavės g.

„K17“ daugiau galimybių Jūsų gyvenimo kokybei ir komfortui!

A energetinė klasė

„K17“ projekte − apgalvota kiekviena detalė: kylančių namų statybai ir apdailai naudojamos itin ilgaamžės, energiją taupančios, sertifikuotos medžiagos, kas leidžia užtikrinti AUKŠTĄ energetinį efektyvumą.

Čia gyvensite šiltuose namuose, kur ištisus metus bus geras mikroklimatas ir puikus oras, o dar maloniau tai, kad Jūsų buto sąskaitos už šildymą bus mažesnės.

Gyvenkite namuose, kuriuose dera:
  • Aukštos kokybės medžiagos;
  • Energiją taupančios inžinerinės sistemos;
  • Funkcionalumas ir modernūs statybų sprendimai.

Itin kokybiški, funkcionaliai suprojektuoti butai!

Visų butų išplanavimai suprojektuoti taip, kad erdvės maksimaliai tarnautų naujakurių gyvenimo komfortui. Nesvarbu ar Jums reikia 1, 3 ar 5 kambarių būsto, čia rasite itin didelį skirtingų erdvių išplanavimo pasirinkimą. Visos erdvės suprojektuotos taip, kad kiekvieną kvadratinį metrą itin lengvai išnaudotumėte savo patogiam gyvenimui. Butai parduodami su daline apdaila, todėl patys itin lengvai galėsite susiplanuoti naujųjų namų erdves.

| 1-o | kambario butai.

Ieškantiems mažesnių erdvių, tačiau norintiems gyventi jaukiai, siūlome 1-o kambario butus, kurių plotai gali būti nuo 39 iki 45 kv. m.

| 2-ų | kambarių butai.

Šiame projekte kiekviena erdvė turi aiškų funkcionalumą, savo patogiam ir nevaržomam gyvenimui galite rinktis 2-jų kambarių butus, kurių plotas gali būti nuo 45 iki 68 kv. m.

| 3-ų | kambarių butai.

3-jų kambarių butai idealiai tinka tiems, kurie nori didesnės erdvės darbui, daugiau laisvės mėgautis poilsiu ar tiesiog nori funkcionalių namų, kuruose visiems reikiamiems daiktams atsiranda vietos. 3-ų kambarių butų plotas gali būti nuo 70 iki 85 kv. m.

| 4-ų | kambarių butai.

Norintiems daugiau erdvės, mažoms ir didelėms šeimoms rekomenduojame rinktis 4-ų kambarių butus, kuriuose galėsite džiaugtis nuostabiausiomis savo gyvenimo akimirkomis. 4-ų kambarių butų plotas gali būti nuo 85 iki 105 kv. m.

Itin erdvūs, įstiklinti balkonai

Jūsų naujųjų namų erdves praturtins itin erdvūs, virš 9 kv. m., modernūs įstiklinti balkonai, kuriuose su šeima ar draugais galėsite mėgautis jaukiu ir netrikdomu poilsiu. Balkonai sukurti taip, kad galima juos užsisandarinti ir paversi į LODŽIJĄ, taip praplėsti savo namų erdvę.

  • Čia Jus maloniai džiugins išpuoselėtas žalių erdvių kiemas su poilsio bei vaikų laisvalaikio zonomis, taip pat bus įrengti takeliai ir ekonomiškas jų apšvietimas.
  • Jūsų saugumu ir ramybe pasirūpinta, visa „K17“ projekto teritorija, visą parą bus stebima vaizdo kameromis.
  • Vidiniai kiemeliai bus uždari, atskirti nuo netoliese esančių gatvių, todėl čia ne tik nepateks pašaliniai asmenys, bet ir saugiai jausitės dėl savo mažųjų.
  • Gyvenant čia, jokių problemų dėl parkavimo! Savo automobilį galėsite saugiai palikti erdvioje požeminėje aikštelėje, iš kurios į savo namus galėsite pakilti itin kokybiškais liftais.
Erdvus vidinis kiemas su papildoma žalia zona bei atkuriamu parku

K17 namų projekto gyventojai turės galimybę mėgautis uždaru ir saugiu kiemu, kuriame įrengsime sporto, vaikų žaidimų, laisvalaikio bei poilsio aikšteles, jose ramiai galės žaisti Jūsų vaikai. Likusi kiemo teritorija bus apželdinta dailia augmenija. Laisvalaikio ir poilsio zoną įrengsime Kernavės g. pusėje ir ji apims net 30a plotą. Joje papildomai įrengsime laisvalaikio ir poilsio zonas, pėsčiųjų takelius bei estetiškai apželdinsime.

K17 GYVENVIETĖ
VIETA MIESTE

Mėgaukitės miesto infrastruktūros privalumais

Gyvenant čia, Vilniaus senamiestis bus vos už 2 kilometrų! Viešojo transporto stotelės už 350 metrų, o mokyklas ar darželius, didžiuosius prekybos centrus, teatrus, jaukias kavines bei kitas Jums norimas paslaugas ir pramogas pasieksite vos per 2−5 minutes.

Gyvenant čia, nereikės gaišti laiko eismo spūstyse, todėl turėsite daugiau laisvo laiko savo malonumams.

Patogi lokacija miesto centre!
Vieta žemėlapyje

„K17“ gyvenvietė plėtojama viename greičiausiai besivystančių Vilniaus mikrorajonų, Šnipiškėse, kuriam Vilniaus miesto plėtros ir NT ekspertai prognozuoja itin pozityvią ateitį. 

Šnipiškėse vystoma gausybė projektų, kurie ženkliai prisideda prie gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimo ir kuria naują šio mikrorajono veidą bei didina Vilniaus centro patrauklumą.

„K17“gyvenvietė plėtojama centrinėje miesto dalyje, Kernavės g. 17, šalia Žalgirio, Geležinio Vilko ir Kalvarijų gatvių, kuriose itin puikiai išvystytas visuomeninis transportas, todėl būtiniausias kasdienio gyvenimo paslaugas pasieksite greitai ir patogiai.

„K17“ daugiau galimybių Jūsų

gyvenimo kokybei ir komfortui!

Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Užsisakykite skambutį
Registruokitės susitikimui

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą būsto įsigijimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsisakyti skambutį Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsiregistruoti susitikimui Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).