naujos statybos 2 kambariu butai vilniuje snipiskese 2 kambariu butas 140 K2 | K17 - naujos statybos butai Vilniuje, Šnipiškėse, Kernavės g.
3D
2D
Buto vieta gyvenvietėje:
GRĮŽTI Į PAIEŠKĄ
Buto nr:
140
Namas
K2
Aukštas
6
Kambariai
2
Plotas
47.80 m2
Balkonas
9.56 m2
Būsena
Rezervuotas
Detalus išplanavimas:
Holas
6.92 m2
Vonia / VC
5.03 m2
Virtuvė
5.23 m2
Svetainė
16.43 m2
Kambarys
11.66 m2
Drabužinė
2.53 m2
Domina šis butas? Susisiekite dabar ir gaukite individualų pasiūlymą!
Greita užklausa

Naujų namų privalumai, kurie

nudžiugins kiekvieną!

TECHNINIS APRAŠYMAS:

Namo pamatai
Namo pamatai - gelžbetoniniai, ant kurių montuojamos rūsio sienos iš surenkamų betoninių blokų. Surinkta blokinė siena iš išorės hidroizoliuojama. Cokolis iš lauko šiltinamas, tinkuojamas ir aptaisomas plytelėmis.
Sienos
Išorinės sienos, kurios yra 20, 25 cm arba 38 cm mūro storio, iš vidaus tinkuojamos, o iš išorės šiltinamos. Šilumos perdavimo koecientas U = 0,2 W/m²K. Laikančių sienų mūras iš silikatinių plytų. Vidinės pertvaros montuojamos iš gipso kartono plokščių su garso izoliacija.
Perdengimai
Rūsio ir aukštų perdangos montuojamos iš gelžbetoninių tuštuminių perdengimo plokščių tipo PK ir monolitinio betono.
Lubos
Buto aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki perdengimo plokštės lubų ne mažiau 2,50 m (pakabinamos gipso kartono lubos neįrengiamos). Perdangos ir monolitiniai ruožai netinkuojami, nelygumai iki 1 cm, vagos tarp plokščių neužtaisomos (rustai neformuojami).
Stogas
Stogas - sutapdintas, įrengtas panaudojant du sluoksnius „Mida“ (ar analogiškos) ruloninės dangos. Šilumos perdavimo koecientas U = 0,156 W/m²K. Šiluminė izoliacija stogo konstrukcijoje vidutinio tankio putų polistirolo arba akmens vatos. Namo lietvamzdžiai - paslėpti vidinėse sienose.
Langai
Butuose montuojami aukštos energetinės klasės, dviejų stiklo paketų (trijų stiklų) langai, kai bent vienas bloke atsidarantis viena ar dviem kryptimis: vertikaliai arba horizontaliai.
Korpuso durys
Išorinės laiptinės įėjimo durys – metalinės/PVC lauko durys. Koduota spyna su vietinio ryšio sistema tarp pagrindinio įėjimo ir buto. Butų įėjimo durys – padidinto saugumo.
Parkingo vartai
Bendro įvažiavimo į parkingą vartai – šalti su elektros pavara, distanciniu valdymu ir rankiniu avarinio atidarymo svertu.
Šildymo sistema
Pastato šildymui montuojama vandeninių radiatorių sistema su autonomine apskaita. Karštas vanduo ruošiamas bendrai, namo šilumos punkte.
Vidaus elektros tinklai
Kiekvienam butui ir visuomeninei patalpai skiriamas elektros srovės galingumas, nustatytas remiantis viso namo projekto elektrine dalimi. Elektros laidai - variniai.
Gerbūvis
Privažiavimai prie laiptinių, mašinų stovėjimo aikštelės ir privažiavimai prie parkingų asfaltuojami arba įrengiami iš betoninių trinkelių, sutvarkoma teritorija iki gretimų sklypų (želdinama veja, sodinami medeliai).
Lauko tinklai
Visi namo inžineriniai tinklai pajungiami prie bendrų miesto tinklų.

Dalinė apdaila:

 • 1. Vidinių pertvarų įrengimas iš g/k plokščių (panaudojant metalinį karkasą, garsą izaliuojanti medžiaga – vata), (be apdailos);
 • 2. Elektros instaliacija (be jungiklių, kištukinių lizdų, elektros lempučių lizdų ir kt.). Elektros skaitiklio įrengimą vykdo AB „Energijos skirstymo operatorius“ - ESO.
 • 3. Santechnikos stovai su vidaus tinklų išvedžiojimu iki prietaisų (be santechninių prietaisų), kanalizacijos vamzdžiai prie sienų gali būti iškilę virš grindų išlyginamojo sluoksnio;
 • 4. Šalto, karšto vandens skaitikliai laiptinėje;
 • 5. Radiatorinė šildymo sistema su autonomine buto sunaudotos šilumos apskaita laiptinėje bei autonominiai šilumos reguliatoriai prie radiatorių;
 • 6. Sumontuoti rekuperatoriai;
 • 7. Kombinuotas rankšluosčių džiovintuvas;
 • 8. Silpnų srovių kanalizacijos įvadas į butą (be laidų);
 • 9. Vidinės palangės;
 • 10. Padidinto saugumo buto įėjimo durys;
 • 11. Cementinis grindų išlyginamasis sluoksnis su projekte numatyta garso izoliacija;
 • 12. Išorinių ir nešančių sienų tinkavimas (be glaistymo);
 • 13. Bendro naudojimo laiptinės įrengimas;
 • 14. Pašto dėžutė.
Parkavimo vietos
Bankų finansavimo sąlygos
Atsisiųsti BUTO informaciją (PDF)
GaukITE individualų pasiūlymą
UžsisakykITE skambutį
Registruokitės susitikimui
Uždaryti

Bankų finansavimo sąlygos:

Gyvendami čia galėsite mėgautis puikiai išvystyta miesto infrastruktūra ir aukščiausia patogaus gyvenimo kokybe. „K17“ – tai modernūs ir šiuolaikiški būstai, viename greičiausiai besivystančių Vilniaus mikrorajonų, Šnipiškėse, kuriam Vilniaus miesto plėtros ir NT ekspertai prognozuoja itin pozityvią ateitį. 

„K17“ daugiau galimybių Jūsų

gyvenimo kokybei ir komfortui!

Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Užsisakykite skambutį
Registruokitės susitikimui

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą būsto įsigijimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsisakyti skambutį Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsiregistruoti susitikimui Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).